Avcılar Çekici

Avcılar Çekici olarak 7/24  trafikte kalanların, araçları hasar görenlerin, kaza yapanların yardımına koşuyoruz.
avcılar 7/24 çekici hizmeti

Avcılar Çekici

Avcılar Çekici olarak 7/24 sizlerin yardımlarına koşmaya devam ediyoruz. trafikte kalanların, araçları hasar görenlerin, kaza yapanların yardımına koşuyoruz. 7/24 çalışmakta olan firmamızın ilk hedefi sizlerin memnuniyetidir. Nerede olursanız olun, tek bir telefonla bize ulaşabilir. Uzman kadromuz ile kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Arabanıza kendi arabamız gibi hassas işlemlerden geçirerek çekicimize yükleriz.

Bazı durumlarda aracınıza anında müdahale edilmesi gerekir. Aracınıza anında müdahale ederek daha kötü olmasını engelliyor, bulunduğunuz konumda hasar giderilebiliyorsa gideriyoruz. Lastik patladığı durumlarda ise ekiplerimiz lastiği değiştiriyor ve sizin seyahatinizi güvenli şekilde bitirmenize yardımcı oluyor.

Hizmetlerimiz Neler?

Avcılar Çekici hizmetlerimizde, oto çekici, motosiklet çekici, yağ takviyesi, oto takviyesi, çilingir hizmeti ve lastik değişimi gibi birçok hizmet vermekteyiz.  Seyahat ederken aracınızın başına birçok şey gelebilir. Bir markete gittiğiniz de anahtarı aracınızın üstünde unutmuş olabilirsiniz. Kapılarınız kilitlenir ve siz dışarıda kalırsınız. Bu durumda panik yapmanıza gerek yok. Firmamızı arayıp yardım talebinde bulunduğunuzdan çok kısa süre sonra ekiplerimiz bulunduğunuz konuma ulaşacak ve problemlerinizi çözmeye başlayacaktır.

Güler yüzlü ekiplerimiz sayesinde kendinizi içimizden biri gibi hissedeceksiniz. Bir tek otomobillerinizi değil, motorlarınızı da çekiyoruz. Çekicimize yüklendikten sonra düşme, yan yatma gibi durumları engellemek amaçlı motorlarınızı sabitliyoruz.

Avcılar Motosiklet Çekici

Avcılar Çekici hizmetlerimizden bir diğeri de Avcılar motosiklet çekici hizmetimiz. Aracınıza nasıl kendi aracımız gibi davranıyorsak motosikletinizi de kendi motosikletimiz gibi davranıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin her birinde kendimize nasıl davranılmasını istiyorsak size o şekilde davranıyoruz.

Halatlı ve vinçli araçlarımızla motosikletlerinizi çekiyoruz. Bazı durumlar göz önünde bulundurulduğunda motorlarınıza anında müdahale edilmesi gerekir. Bu durumlarda zaman kaybetmeyen uzman ekibimiz anında müdahale ediyor ve sorunu orada çözüyor.

İlgili ve Uzman Kadromuz

7/24 destek imkânımızla ister sabahın erken saatlerinde, ister de gecenin bir yarısında arayıp, bize ulaşabilirsiniz. Firmamızı aradığınız andan itibaren ilgili ekiplerimiz sizinle iletişim kuracak ve doğru sorularla problemlerinizi öğrenecek. Konumuza ulaşana kadar çözüm üzerinde çalışacak ekibimiz, konumuza ulaştıktan sonra ise probleminizi çözecektir.

Aracınıza müdahale edilmeyen, servise götürülmesi gereken durumlarda ise ekibimiz, aracınızı çekicimize yükleyecek ve gerekli yere götürülmesini sağlayacaktır. Aracınız ne yüklenirken ne de taşınırken asla çizilmez ve asla zarar almaz.

Avcılar Güvenilir Çekici

Güvenilir çekici hizmetlerimize bir yenisi daha eklendi, Avcılar Çekici. Firmamız, sizlere ilk olarak kaliteli ve hızlı hizmetin yanında Güvenilir hizmette sunuyor.  Bu sayede sizi memnun ediyor ve ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. 

“Sizin araçlarınız” devri sona eriyor… Firmamızın çalışanları, araçlarınıza “bizim araçlarımız” düşüncesiyle yaklaşarak hassas ve güvenilir şekilde çekilmesini sağlıyor. Aracınız çekilirken sizin de görmenizi sağlıyor ve ne kadar güvenli çekildiğinize tanık olduruyoruz.   

Sürekli Destek İmkânı

Firmamızı diğer çekicilerden ayıran bir diğer özelliğimiz ise sürekli destek imkânı sağlamamız. Gece, gündüz fark etmeksizin bize ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz soruları sorabilir, acil olarak bulunduğunuz konuma ulaşmamızı isteyebilirsiniz.  Saat ve mekân fark etmez. Size ulaşmak için anında yola çıkarız.

Bazı müşterilerimiz firmamızı sadece bilgi amaçlı, nasıl yapılır? Sorusunu sormak için arıyor. Uzaktan destek imkânımızdan faydalanabiliyor. Siz de bu imkândan faydalanabilirsiniz. Aracınız için bilgi almak, “koltuğumu nasıl öne çekerim?” sorusunun cevabını öğrenmek bile arayıp destek isteyebilirsiniz. Destek ekibimiz soracağınız her soruya samimiyet, soğukkanlılık, bilgi ve tecrübeleriyle cevap verecek, çözüm yolu arayacaktır. Her koşula uygun araçlarımızdan faydalanmak ve bilgi almak için hemen bizi arayın.

Kışın Çekici Bulunur Mu?

Kış aylarında çekici bulmak zordur. Bazı çekici firmaları kışın hizmet vermez. Bunun nedeni ise, kış şartlarına uygun çekici araçlarının bulunmamasıdır.  Avcılar Çekici hizmetimizde kışları da, aynı yazın çalıştığımız gibi çalışıyoruz. Kışın zorlu şartlarına özel araçlarımızla bulunduğunuz lokasyona en kısa sürede ulaşıyoruz.

Avcılar ilçesi diğer ilçeler göz önünde bulundurulduğunda daha soğuk ve daha buzlu yollarıyla sürücülere zorlu anlar yaşatmaktadır. Beklenmedik bir anda bir kazaya karışabilir, akan yolda aracınız kayabilir, lastiğiniz patlayabilir, aracınız herhangi bir sebepten yolun ortasında kalabilir. Zor durumlarda kaldığınız da firmamızı arayarak konumuzu bize söyleyebilirsiniz.

Avcılar En Yakın Çekici

Avcılar Çekici hizmetiyle size en yakın konumda bulunuyoruz. Nerede olursanız olun, bizim için fark etmez. Bizim işimiz size hizmet etmek. Önceliğimiz her zaman sizsiniz. Son model çekici araçlarımızla, otomobillerinizi ve motosikletlerinizi hassas şekilde taşıyoruz. Çatalca’nın her bölgesine hizmet veriyoruz. Çatalca’da başınıza gelecek aksi bir durumda yardımınıza koşuyoruz.  Çatalca’nın neresinde olursanız olun, ister girişinde, ister çıkışında. Uzmanlarımız sizin bulunduğunuz konuma gelecektir.

Hizmet Bölgelerimiz

Dost Siteler

Çatalca Çekici